5A 12V Ładowarka automatyczna CTEK LITHIUM XS 5A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna CTEK LITHIUM XS 5.0 (12V)
Parametry techniczne:
| Prostownik: | CTEK |
| Kod producenta: | LITHIUM XS |
| Typ: | Ładowarka automatyczna (mikroprocesorowa) |
| Napięcie: | 12V |
| Prąd szczytowy: | 5A |
| Napięcie ładowania: | 13,8/14,4 VDC |
| Regulacja prądu ładowania: | AUTOMATYCZNA |
| Pojemność akumulatora: | 5–60 Ah, ładowanie konserwacyjne do 120 Ah |
| Wspomaganie rozruchu: | NIE |
| Obudowa: | Tworzywo |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Waga: | 0,9kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Specyfikacja:
- Ładowarka CTEK zaprojektowana specjalnie do ładowania i konserwacji akumulatorów litowo-jonowych (LiFePO4 )
- Sterowanie mikroprocesorowe, w pełni zautomatyzowana dla zapewnienia optymalnego procesu ładowania
- Prosta obsługa, bez potrzeby odłączania akumulatora od pojazdu
- Bezpieczna: zabezpieczenie przed iskrzeniem oraz odwróceniem biegunowości
- Wytrzymała, odporna na wstrząsy i kurz (IP44), przystosowana do użycia na zewnątrz (IP65), pracuje w temperaturze -20 do +50 st.
- Osiem etapów ładowania: Akceptacja / Ładowanie prądem maksymalnym / Ładowanie absorpcyjne / Analiza / Zakończenie/ Maksymalizacja / Ładowanie podtrzymujące / Ładowanie impulsowe
Zalety produktu:
- Urządzenie typu: "wystarczy podłączyć"
- Kompletna ochrona akumulatora LiFePO4 unikalny i opatentowany system do odzyskiwania, ładowania i podtrzymywania akumulatorów LiFePO4, który maksymalnie zwiększa wydajność i wydłuża użytkowanie
- Funkcja konserwacyjnego ładowania PODTRZYMUJĄCO-IMPULSOWEGO zapewnia doskonałą obsługę akumulatora w okresach, gdy nie jest on używany
- Wskaźniki LED do śledzenia całego procesu testowania, ładowania i konserwacji akumulatora
WAŻNE - z uwagi na to, że produkt ten wysyłany jest bezpośrednio z magazynu centralnego CTEK, brak jest możliwości zamówienia tego produktu za pobraniem
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
Ctek czy NOCO? Najpopularniejsze ładowarki w Europie:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Ładowarka automatyczna |
| Napięcie ładowania | 12V |
| Prąd szczytowy | 5A |
| Prąd znamionowy | - |
| Pobór mocy max. | - |
| Regulacja prądu ładowania | Automatyczna |
| Obudowa | Tworzywo |
| Wspomaganie rozruchu | NIE |
| Waga | 0,9kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.