Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion-Tr 24/48-6A (280W) DC-DC isolated
Cena regularna:
635,48 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion-Tr 24/48-6A (280W) DC-DC isolated
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion-Tr 24/48-6A |
| Kod producenta: | ORI244828110 |
| Napięcie wejściowe: | 16-35 V |
| Wyłączenie pod napięciem: | 14 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 15 V |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 48.2 V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego: | 40-60 V |
| Tolerancja napięcia wyjściowego: | +/- 0.2 V |
| Szum wyjściowy: | 2mV rms |
| Ciągły prąd wyjściowy przy znamionowym napięciu wyjściowym i 25°C: | 6 A |
| Max prąd wyjściowy (10s): | 8 A |
| Prąd wyjściowy zwarcia: | 25 A |
| Ciągła moc wyjściowa przy 25°C: | 320 W |
| Ciągła moc wyjściowa przy 40°C: | 280 W |
| Efektywność: | 89 % |
| Prąd wejściowy bez obciążenia: | < 120 mA |
| Bieżące zużycie: | < 200uA |
| Izolacja galwaniczna: | 200 V dc |
| Zakres temperatury pracy: | -20 to +55 °C (derate 3 % per °C above 40 °C) |
| Wilgotność: | Max. 95 % |
| Połączenie DC: | Zaciski śrubowe |
| Max przekrój kabla: | 16 mm² AWG6 |
| Waga: | 1,300 kg |
| Wymiary: | 130 x 186 x 70 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-5 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bezpieczne zasilanie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy!
Victron Orion-Tr 24/48-6A (280W) to wydajna ładowarka DC-DC z galwaniczną izolacją, zaprojektowana do bezpiecznego ładowania akumulatorów 48V z instalacji 24V. Dzięki izolacji galwanicznej skutecznie chroni oba obwody przed zakłóceniami i różnicami potencjałów, zapewniając stabilność pracy nawet w wymagających warunkach. Kompaktowa obudowa, wysoka sprawność i solidna konstrukcja czynią ją niezastąpionym elementem każdej profesjonalnej instalacji.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy rozwiązania, które gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo — Victron Orion-Tr 24/48-6A to idealny wybór do zastosowań w kamperach, pojazdach specjalistycznych, systemach off-grid i przemysłowych. To sprawdzony sposób na zasilanie 48-woltowych systemów z niższego napięcia bez ryzyka i bez kompromisów.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.