Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion IP67 24/12-20 (240W) DC-DC Converters
Cena regularna:
250,02 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion IP67 24/12-20 (240W) DC-DC Converters
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion IP67 24/12-20 |
| Kod producenta: | ORI241220260 |
| Napięcie wejściowe: | 15-40VDC |
| Wyłączenie pod napięciem: | 13V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 14V |
| Prąd bez obciążenia przy 24V: | 50mA |
| Napięcie wyjściowe prądu stałego: | 12V +/- 3% |
| Max ciągły prąd wyjściowy: | 20A |
| Efektywność: | 95% |
| Tętnienia i szumy: | 75mVpp |
| Zakres temperatury pracy: | -40 to +70°C (full rated output up to 40°C) |
| Zabezpieczenia przed przeciążeniem: | Tryb Hiccup, automatyczne przywracanie po usunieciu przyczyny |
| Odporność na zwarcia: | TAK |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją: | Z zewnętrznym bezpiecznikiem lub wyłącznikiem (brak w zestawie) |
| Materiał i kolor: | Wlot aluminiowy RAL 5012 |
| Kategoria ochrony: | IP67 |
| Połączenie DC: | Dwa kable wejściowe i dwa wyjściowe o długości 1,8m |
| Przekrój kabla, wejście: | 2,6mm² (13 AWG) |
| Przekrój kabla, wyjście: | 2,6mm² (13 AWG) |
| Waga: | 300g |
| Wymiary: | 74 x 74 x 32 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: |
EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 55014-2, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2 |
| Wibracje: | IEC 68-2-6: 10-150 Hz / 1.0 G |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zmieniaj napięcie bez kompromisów- Orion IP67- wodoodpornie i niezawodnie!
Victron Orion IP67 24/12-20 (240W) to wydajny konwerter DC-DC, który niezawodnie przekształca napięcie 24V na stabilne 12V przy mocy do 240 watów. Dzięki wodoszczelnej obudowie klasy IP67 jest odporny na kurz, wilgoć i wibracje, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań w kamperach, pojazdach terenowych, łodziach i systemach off-grid, gdzie liczy się trwałość i bezproblemowe działanie w każdych warunkach.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy rozwiązania, którym możesz zaufać na trasie i poza nią – Victron Orion IP67 24/12-20 to przykład urządzenia, które spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. To inwestycja w stabilne zasilanie Twojego sprzętu, nawet w najbardziej wymagającym środowisku.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.