15A 12V Ładowarka VICTRON Blue Smart IP65 230V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna VICTRON Blue Smart IP65 15A 12V z Bluetooth
Parametry techniczne:
| Ładowarka: | Blue Smart IP65 15A 12V |
| Kod producenta: | BPC121531064R |
| Typ: | Ładowarka automatyczna z Bluetooth |
| Napięcie wejściowe: | 180-265 V AC, 45-65Hz |
| Pobór mocy w stanie uśpienia: | Odporne na zwarcie, ograniczenie prądowe do 0,5W |
| Napięcie ładowania: | Normalne 14,4V / Wysokie 14,7V / Li-ion 14,2V |
| Napięcie podtrzymania: | Normalne 13,8V / Wysokie 13,8V / Li-ion 13,5V |
| Napięcie podczas przechowywania: | Normalne 13,2V / Wysokie 13,2V / Li-ion 13,5V |
| Prąd ładowania: | 15A |
| Kompensacja temperatury (tylko baterie kwasowo-ołowiane): | 16mV/°C |
| Możliwość użycia jako źródła zasilania: | TAK |
| Samorozładowanie: | 0,7Ah/miesięcznie (1mA) |
| Zabezpieczenia: | Przed odwrotną polaryzacją napięcia / Przeciwzwarciowe / Przed przegrzaniem |
| Zakres temperatury pracy: | -30°C do +50°C (znamionowa moc wyjściowa do 30°C) |
| Elastyczne przewody w niskich temperaturach: | TAK |
| Wilgotność: | Maksymalnie 95% |
| Podłączenie akumulatora: | Przewód 1,5 m |
| Długość przewodu ładowania: | Przewód 1,5 m |
| Stopień ochrony: | IP65 Wodoszczelność / Pyłoszczelność |
| Waga: | 0,9 kg |
| Wymiary: | 60x105x190 mm |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Specyfikacja:
- Wodoodporna ładowarka do akumulatorów z modułem Bluetooth, Blue Smart IP65 15A 12V przeznaczona do wszystkich typów akumulatorów: z płynnym elektrolitem czyli kwasowo-ołowiowych (CA-CA), AGM, ACID, GEL, EFB, Li-ion, LiFePO4
- Profesjonalna ładowarka z wbudowanym Bluetoothem i aplikacją do smartphona, tableta, laptopa
- Siedmiostopniowy algorytm ładowania akumulatorów, siedem etapów ładowania co zapewnia lepszą wydajność akumulatorów i ich dłuższą żywotność
- Inteligentna ładowarka z funkcją odzyskiwania całkowicie rozładowanych, martwych akumulatorów i ich regeneracji poprzez ładowanie niskim prądem i kontynuacji ładowania wraz ze wzrostem napięcia
- Tryb ładowania akumulatorów litowo-jonowych oraz litowo-żelazowo-fosworanowych
- Ładowarka z pomiarem temperatury otoczenia i kompensacją parametrów podczas fazy ładowania
Idealny do warunków eksploatacji:
- Ładowarka akumulatorowa Blue Smart IP65 polecana jest do samochodów klasycznych i nowoczesnych, samochodów kempingowych, dostawczych, motorów, motocykli, kamperów, łodzi i jachtów
- Przystosowana do użytku warsztatowego z ochroną przed wnikaniem wody, pyłu, aerozolu i chemikaliów
Zalety produktu:
- Mikroprocesorowa ładowarka do akumulatorów z wbudowanym łączem Bluetooth, współpracuje z darmową aplikacją VictronConnect za pośrednictwem smartfona, tabletu, komputera na Androida i IOs
- Ekologiczna, "zielona", bezpieczna ładowarka akumulatorowa z wysoka wydajnością - generuje do czterech razy mniej ciepła niż inne ładowarki
- Prosta konfiguracja aplikacji i prosty montaż ładowarki
- Łatwe podłączenie ładowarki do akumulatora za pomocą zacisków krokodylkowych i końcówek oczkowych M8
- Możliwość ładowania bez odłączania akumulatora od instalacji
- Ładowarka bardzo cicha, odporna na kurz, zanieczyszczenia i wodę z certyfikatem IP65 ochroną przed przegrzaniem
- Wysoka wytrzymałość na niskie temperatury
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając boostery NOCO w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akcesoriów motoryzacyjnych oraz akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Ładowarka NOCO G15000 czy G7200? TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.