25A 6-12-24V ŁADOWARKA 24V 25A NOCO GENIUS PRO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna NOCO GENIUS PRO 25 - 25A (24V/12V/6V)
Parametry techniczne:
| Prostownik: | NOCO GENIUS |
| Kod producenta: | GENIUSPRO25 |
| Typ: | Ładowarka automatyczna (mikroprocesorowa) |
| Napięcie: | 6V/12V/24V |
| Prąd szczytowy: | - |
| Prąd znamionowy: | 25A(6V,12V)12,5A(24V) |
| Moc znamionowa: | 375W max. |
| Regulacja prądu ładowania: | AUTOMATYCZNA |
| Wspomaganie rozruchu: | NIE |
| Obudowa: | Tworzywo |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Waga: | 1,5kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Specyfikacja:
NOCO Genius to seria nowych ładowarek, zaprojektowanych do ładowania wszystkich typów akumulatorów (AGM, GEL, Li-Ion, EFB oraz klasycznych z elektrolitem płynnym). Sprawdzi się do akumulatorów marynistycznych, skutera, motocykla, samochodu, samochodzika zabawki (i innych zabawek z akumulatorem), w sporcie motorowym oraz ogrodzie - do ładowania i podtrzymania akumulatora piły czy kosiarki, a nawet do kampera. Sprawdzi się nie zależnie od typu, ale także pojemności akumulatora. W pełni automatyczna, do stosowania przez cały rok "na okrągło" - dzięki automatycznemu powracaniu do ostatniego trybu ładowania, wystarczy ustawić ją raz i można o niej zapomnieć. Posiada funkcję ręcznego wymuszenia startu ładowania akumulatora rozładowanego nawet do 0V! Wbudowany czujnik temperatury dobiera parametry ładowania w taki sposób by uniknąć niepełnego naładowania w niskiej temperaturze i nie przeładować akumulatora w wysokiej temperaturze. NOCO GENIUS PRO 25, to następca g15000.
Zalety produktu:
- Najbardziej uniwersalna ładowarka na rynku:
- Obsługuje akumulatory każdego typu (AGM, GEL, Li-Ion, EFB oraz klasyczny z płynnym elektrolitem)
- Do akumulatorów o napięciu 6V i 12V oraz zestawów akumulatorów na 24V)
- Spokój 24/7 - ładowarka po zaniku napięcia samoczynnie wraca do ostatniego trybu ładowania np. ładowania akumulatora litowego
- Bez problemu ładuje akumulatory rozładowane do 1V, Tryb force pozwala rozpocząć ładowanie nawet od 0V
- Kompensacja temperaturowa wpływa na ładowanie w taki sposób aby wyeliminować przeładowanie w warunkach gorących i nie dopuścić do niedoładowania w warunkach zimna
- Odpinany przewód do ładowania i zasilania ładowarki
- Odkręcane zaciski ładowania, po których demontażu można na stałe przykręcić ładowarkę za "oczka" np. bezpośrednio do akumulatora
- Przewód do ładowania o długości 1,6M, dodatkowo przedłużacz 3 metrowy w zestawie
- Zaawansowana diagnostyka
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając boostery NOCO w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akcesoriów motoryzacyjnych oraz akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Ładowarka NOCO G15000 czy G7200? TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Ładowarka automatyczna |
| Napięcie ładowania | 6V,12V,24V |
| Prąd szczytowy | 25A |
| Prąd znamionowy | 25A |
| Pobór mocy max. | 375W |
| Regulacja prądu ładowania | Automatyczna |
| Obudowa | Tworzywo |
| Wspomaganie rozruchu | NIE |
| Waga | 1,5kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.