Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion 24/12-40A DC-DC high power
Cena regularna:
468,79 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion 24/12-40A DC-DC non-isolated, high power
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion 24/12-40A |
| Kod producenta: | ORI241240021 |
| Napięcie wejściowe: | 18-35 V |
| Wyłączenie pod napięciem: | 14 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 18 V |
| Napięcie wyjściowe regulowane potencjometrem: | NIE |
| Napięcie wyjściowe: | 13,2 |
| Efektywność: | 95% |
| Nadaje się do buforowego ładowania akumulatora: | NIE |
| Można łączyć równolegle: | NIE |
| Ciągły prąd wyjściowy: | 40 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 55 A |
| Chłodzenie wspomagane wentylatorem (kontrola temperatury): | TAK |
| Izolacja galwaniczna: | NIE |
| Prąd bez obciążenia: | < 20mA |
| Zdalne włączanie i wyłączanie: | TAK |
| Zakres temperatury roboczej: | -20 to +55°C |
| Połączenie DC: | Podwójny Faston 6.3 mm |
| Waga: | 0,85 kg |
| Wymiary: | 65x88x185 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Gdy potrzeba więcej, Orion High Power dostarcza bez wahania!
Victron Orion 24/12-40A DC-DC High Power to wyjątkowo mocny konwerter napięcia, który zapewnia stabilne 12V z instalacji 24V przy obciążeniu aż do 40A (480W). Stworzony z myślą o intensywnym użytkowaniu, sprawdzi się w najbardziej wymagających systemach pokładowych, pojazdach serwisowych i rozbudowanych instalacjach off-grid. Solidna konstrukcja, wysoka sprawność oraz pełen zestaw zabezpieczeń czynią go niezawodnym źródłem zasilania dla Twoich urządzeń.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy wyłącznie rozwiązania, które przeszły próbę praktyki – a Victron Orion 24/12-40A to właśnie taki produkt. To idealny wybór dla profesjonalistów potrzebujących mocnego, trwałego i bezpiecznego konwertera do pracy w trudnych warunkach, bez kompromisów w kwestii jakości i niezawodności.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.