Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion 12/24-20A DC-DC high power
Cena regularna:
635,48 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion 12/24-20A DC-DC non-isolated, high power z zaciskami
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion 12/24-20A |
| Kod producenta: | ORI122420020 |
| Napięcie wejściowe: | 9-18 |
| Wyłączenie pod napięciem: | 8 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 10 V |
| Napięcie wyjściowe regulowane potencjometrem: | TAK |
| Napięcie wyjściowe: | Regulowany 20-30V F set 26,4V |
| Efektywność: | 93% |
| Nadaje się do buforowego ładowania akumulatora: | TAK |
| Można łączyć równolegle: | TAK |
| Ciągły prąd wyjściowy: | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 30 A |
| Chłodzenie wspomagane wentylatorem (kontrola temperatury): | TAK |
| Izolacja galwaniczna: | NIE |
| Prąd bez obciążenia: | < 30mA |
| Zdalne włączanie i wyłączanie: | TAK |
| Zakres temperatury roboczej: | -20 to +55°C |
| Połączenie DC: | M6 |
| Waga: | 0,90 kg |
| Wymiary: | 65x88x195 |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Maksymalna niezawodność przy maksymalnym zapotrzebowaniu – tylko z Victronem!
Victron Orion 12/24-20A DC-DC High Power to wysokowydajny konwerter napięcia, który pozwala niezawodnie zasilać urządzenia 24V z instalacji 12V przy mocy aż 480W. Idealny do systemów o dużym poborze energii, sprawdza się w kamperach, pojazdach specjalistycznych i instalacjach off-grid, gdzie stabilność napięcia i odporność na przeciążenia są kluczowe. Zintegrowane zabezpieczenia chronią instalację przed przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania dla profesjonalnych zastosowań — a Victron Orion 12/24-20A to konwerter, który dostarcza moc dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Wytrzymała konstrukcja, wysoka sprawność i niezawodność w każdych warunkach sprawiają, że to pewny wybór do wymagających instalacji energetycznych.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.