Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion-Tr 48/12-20A (240W) DC-DC isolated
Cena regularna:
635,48 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion-Tr 48/12-20A (240W) DC-DC isolated
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion-Tr 48/12-20A |
| Kod producenta: | ORI481224110 |
| Napięcie wejściowe: | 32-70 V |
| Wyłączenie pod napięciem: | 28 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 30 V |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 12.2 V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego: | 10-15 V |
| Tolerancja napięcia wyjściowego: | +/- 0.2 V |
| Szum wyjściowy: | 2mV rms |
| Ciągły prąd wyjściowy przy znamionowym napięciu wyjściowym i 25°C: | 20 A |
| Max prąd wyjściowy (10s): | 25 A |
| Prąd wyjściowy zwarcia: | 50 A |
| Ciągła moc wyjściowa przy 25°C: | 280 W |
| Ciągła moc wyjściowa przy 40°C: | 240 W |
| Efektywność: | 87 % |
| Prąd wejściowy bez obciążenia: | < 80 mA |
| Bieżące zużycie: | < 200uA |
| Izolacja galwaniczna: | 200 V dc |
| Zakres temperatury pracy: | -20 to +55 °C (derate 3 % per °C above 40 °C) |
| Wilgotność: | Max. 95 % |
| Połączenie DC: | Zaciski śrubowe |
| Max przekrój kabla: | 16 mm² AWG6 |
| Waga: | 1,300 kg |
| Wymiary: | 130 x 186 x 70 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-5 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Z myślą o precyzyjnych instalacjach – Orion-TR Isolated!
Victron Orion-Tr 48/12-20A (240W) to galwanicznie izolowana ładowarka DC-DC, przeznaczona do niezawodnego zasilania urządzeń 12V z instalacji 48V. Dzięki wysokiej sprawności, solidnej konstrukcji i pełnej separacji galwanicznej, zapewnia bezpieczną konwersję napięcia bez zakłóceń, chroniąc wrażliwe komponenty przed uszkodzeniem i różnicami potencjałów. Idealna do zastosowań w systemach off-grid, instalacjach przemysłowych oraz zaawansowanych pojazdach elektrycznych.
W sklepie e-moto.pl stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Orion-Tr 48/12-20A to ładowarka dla wymagających użytkowników, którzy oczekują stabilnego zasilania, długowieczności i odporności na warunki pracy – zarówno w zastosowaniach mobilnych, jak i stacjonarnych.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.