Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion-Tr 24/48-2,5A (120W) DC-DC isolated
Cena regularna:
353,55 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion-Tr 24/48-2,5A (120W) DC-DC isolated
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion-Tr 24/48-2,5A |
| Kod producenta: | ORI244810110 |
| Napięcie wejściowe: | 16-35 V |
| Wyłączenie pod napięciem: | 14 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 15 V |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 48.2 V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego: | 40-60 V |
| Tolerancja napięcia wyjściowego: | +/- 0.2 V |
| Szum wyjściowy: | 2mV rms |
| Ciągły prąd wyjściowy przy znamionowym napięciu wyjściowym i 25°C: | 2.5 A |
| Max prąd wyjściowy (10s): | 3,0 A |
| Prąd wyjściowy zwarcia: | 19 A |
| Ciągła moc wyjściowa przy 25°C: | 120 W |
| Ciągła moc wyjściowa przy 40°C: | 150 W |
| Efektywność: | 88 % |
| Prąd wejściowy bez obciążenia: | < 120 mA |
| Bieżące zużycie: | < 200uA |
| Izolacja galwaniczna: | 200 V dc |
| Zakres temperatury pracy: | -20 to +55 °C (derate 3 % per °C above 40 °C) |
| Wilgotność: | Max. 95 % |
| Połączenie DC: | Zaciski śrubowe |
| Max przekrój kabla: | 6 mm² AWG10 |
| Waga: | 0,600 kg |
| Wymiary: | 100 x 113 x 47 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-5 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Zasilaj bez ryzyka – Orion-TR z galwaniczną izolacją na straży!
Victron Orion-Tr 24/48-2,5A (120W) to galwanicznie izolowana ładowarka DC-DC, stworzona z myślą o bezpiecznym ładowaniu akumulatorów 48V z instalacji 24V. Dzięki separacji galwanicznej chroni oba układy przed zakłóceniami i różnicami potencjałów, co jest kluczowe w zaawansowanych systemach zasilania. Kompaktowa forma, wysoka sprawność i niezawodność sprawiają, że jest to idealny wybór do pojazdów elektrycznych, systemów off-grid oraz aplikacji przemysłowych.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia, które zapewniają długoterminową stabilność pracy – a Victron Orion-Tr 24/48-2,5A jest tego najlepszym przykładem. To ładowarka, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a przy tym bezproblemowo integruje się z nowoczesnymi instalacjami wymagającymi precyzyjnej konwersji napięcia.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.