Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:Konwerter Victron Orion-Tr 24/12-9A (110W) DC-DC isolated
Cena regularna:
353,55 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter Victron Orion-Tr 24/12-9A (110W) DC-DC isolated
Parametry techniczne:
| Przetwornica: | Orion-Tr 24/12-9A |
| Kod producenta: | ORI241210110(R) |
| Napięcie wejściowe: | 16-35 V |
| Wyłączenie pod napięciem: | 14 V |
| Ponowne uruchomienie pod napięciem: | 15 V |
| Nominalne napięcie wyjściowe: | 12.2 V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego: | 10-15 V |
| Tolerancja napięcia wyjściowego: | +/- 0.2 V |
| Szum wyjściowy: | 2mV rms |
| Ciągły prąd wyjściowy przy znamionowym napięciu wyjściowym i 25°C: | 9 A |
| Max prąd wyjściowy (10s): | 12,5 A |
| Prąd wyjściowy zwarcia: | 39 A |
| Ciągła moc wyjściowa przy 25°C: | 110 W W |
| Ciągła moc wyjściowa przy 40°C: | 85 W |
| Efektywność: | 85 % |
| Prąd wejściowy bez obciążenia: | < 40 mA |
| Bieżące zużycie: | < 200uA |
| Izolacja galwaniczna: | 200 V dc |
| Zakres temperatury pracy: | -20 to +55 °C (derate 3 % per °C above 40 °C) |
| Wilgotność: | Max. 95 % |
| Połączenie DC: | Zaciski śrubowe |
| Max przekrój kabla: | 6 mm² AWG10 |
| Waga: | 0,420 kg |
| Wymiary: | 100 x 113 x 47 mm |
| Bezpieczeństwo: | EN 60950 |
| Emisja: | EN 61000-6-3, EN 55014-1 |
| Odporność: | EN 61000-6-2, EN 61000-6-1, EN 55014-2 |
| Dyrektywa: | ECE R10-5 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Pełna izolacja, pełne bezpieczeństwo – zasilaj z głową dzięki Orion-TR!
Victron Orion-Tr 24/12-9A (110W) to kompaktowa, galwanicznie izolowana ładowarka DC-DC, stworzona do niezawodnego zasilania urządzeń 12V z instalacji 24V. Dzięki separacji galwanicznej zapewnia pełne bezpieczeństwo dla obu układów, chroniąc je przed zakłóceniami, różnicami potencjałów i niepożądanym przenoszeniem napięcia. To doskonały wybór do zastosowań mobilnych, przemysłowych i off-grid, gdzie liczy się stabilność i ochrona zasilanych systemów.
W sklepie swiatakumulatorow.pl oferujemy rozwiązania dopasowane do realnych potrzeb użytkowników — Victron Orion-Tr 24/12-9A to przykład urządzenia, które mimo niewielkich rozmiarów zapewnia wysoką jakość i niezawodność. Sprawdzi się w kamperach, łodziach, pojazdach technicznych i wszędzie tam, gdzie precyzyjna konwersja napięcia to podstawa bezpiecznej instalacji.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator od lat testujemy różne modele magazynów energii oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Wnikliwie badamy ich wydajność, trwałość i faktyczne parametry, abyś Ty nie musiał martwić się o wybór. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, masz pewność, że produkt, który u nas kupujesz, spełnia najwyższe standardy jakości. Produkty Victron przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Ładowarka Victron 10A:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.