110Ah 970A 12V Akumulator Megatex A-Mega Start&Stop EFB 6CT-110-A3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 110Ah/970A [EN] MEGATEX A-MEGA EFB (6СТ-110-А3)
Parametry techniczne:
| Akumulator marki: | AMEGA EFB |
| Kod producenta: | 6СТ-110-А3 |
| Typ: | EFB |
| Pojemność: | 110Ah |
| Prąd rozruchowy: | 970A [EN] |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy plus / P+ |
| Rodzaj biegunów: | 1 |
| Bezobsługowy wg EN: | TAK |
| Dostęp do korków: | TAK |
| Hermetyczny: | NIE |
| Mocowanie: | 13 |
| Obudowa: | L5 |
| Długość: | 352 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Waga: | 26,3kg |
A-Mega EFB – stworzony do Start-Stop!
Akumulator Megatex A-Mega Start&Stop EFB 6CT-110-A3 12V 110Ah 970A to wydajne źródło energii zaprojektowane z myślą o nowoczesnych pojazdach wyposażonych w system Start&Stop oraz zwiększone zapotrzebowanie na prąd. Zastosowana technologia EFB (Enhanced Flooded Battery) zapewnia wyższą trwałość cykliczną oraz odporność na częste rozruchy i pracę w trybie miejskim.
Model o pojemności 110Ah i wysokim prądzie rozruchowym 970A gwarantuje pewne uruchamianie silnika nawet w trudnych warunkach pogodowych. Wzmocniona konstrukcja płyt oraz zoptymalizowany skład masy czynnej przekładają się na dłuższą żywotność i stabilne parametry pracy przez cały okres użytkowania.
Akumulator sprawdzi się szczególnie w samochodach osobowych klasy wyższej, SUV-ach, dostawczych oraz pojazdach z dużą ilością odbiorników energii, takich jak ogrzewanie postojowe, systemy multimedialne czy dodatkowe oświetlenie.
To solidne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują niezawodności, wysokiej mocy rozruchowej oraz odporności na intensywną eksploatację.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFB. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Megatex A-Mega EFB przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator EFB A-MEGA. Niemiecki TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.