180Ah 1050A 12V Akumulator Megatex StartECO SE 6CT-180-A3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Megatex StartECO 180Ah/1050A
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | SE 6CT-180-A3 |
| Typ: | Ca/Ca |
| Pojemność: | 180Ah |
| Prąd rozruchowy: | 1050A |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy Plus |
| Mocowanie: | B0 |
| Obudowa: | Blok B |
| Długość: | 513 mm |
| Szerokość: | 223 mm |
| Wysokość: | 223 mm |
| Waga: | 45kg |
StartECO – niezawodny start w rozsądnej cenie!
Akumulator Start Eco 12V 180Ah 1050A to wydajne i ekonomiczne źródło energii przeznaczone do pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych oraz sprzętu budowlanego. Dzięki dużej pojemności oraz wysokiemu prądowi rozruchowemu zapewnia pewny start nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i przy intensywnej eksploatacji.
Zastosowana technologia Ca/Ca (wapniowo-wapniowa) oraz solidna konstrukcja oparta na kratkach odlewanych grawitacyjnie gwarantują dobrą odporność na wibracje, stabilną pracę i wydłużoną żywotność. Akumulator jest fabrycznie naładowany i gotowy do użycia, a jego konstrukcja ogranicza konieczność obsługi.
Duży format obudowy (blok ciężarowy) sprawia, że model ten doskonale sprawdza się w pojazdach o wysokim zapotrzebowaniu na energię oraz w aplikacjach wymagających niezawodności przez długi czas pracy.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów AGM. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Megatex przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak powstaje akumulator? Battery Factory MEGATEX:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.