Motocyklowy akumulator AGM 10,5Ah/10Ah 180A [EN] BPOWER PLATINUM 12V YTX12-BS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Motocyklowy akumulator AGM 10,5Ah/10Ah 180A [EN] BPOWER PLATINUM 12V YTX12-BS
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | YTX12-BS |
| Odpowiednik akumulatorów: | - |
| Typ: | AGM |
| Pojemność: | 10,5Ah(20h)/10Ah(10h) |
| Prąd rozruchowy: | 180A [EN] |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Lewy Plus / ETN 1 |
| Rodzaj biegunów: | 5 |
| Bezobsługowy wg EN: | TAK |
| Dostęp do korków: | NIE DOTYCZY |
| Hermetyczny: | TAK |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 87 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Waga z elektrolitem: | 3,96kg |
| Gwarancja: | 12 miesiące |
| Zawartość opakowania: |
Akumulator zalewany jest elektrolitem w sklepie po złożeniu zamówienia przez klienta, korki zamknięte |
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii AGM
- 100% bezobsługowy (po pierwszym uruchomieniu!)
Idealny do ciężkich warunków eksploatacji:
- Do motocykla
- Do skutera (również wodnego i śnieżnego)
- Quada / ATV
Zalety produktu:
- Po pierwszym uruchomieniu nie wymaga dalszej obsługi (możliwość magazynowania akumulatora "na sucho" przez 5 lat)
- Wysoka moc rozruchowa
- Montaż 180° - umożliwia montaż akumulatora w pozycji leżącej na każdym boku (90° od pionu w każdej pozycji) NIE MONTOWAĆ "DO GÓRY NOGAMI"!
- Zwiększona odporność na wibracje
- Wydłużona żywotność
- Niski współczynnik samorozładowania
- Szczelny i bezpieczny - dzięki zastosowaniu technologii AGM (Absorbent Glass Mat) - elektrolit jest uwięziony w macie z włókna szklanego, za bezpieczeństwo odpowiadają zawory VRLA
- Idealny do motocykli, skuterów (także wodnych i śnieżnych), quadów ATV itp.
- Akumulator sprawdzany i zalewany elektrolitem w sklepie, bezpośrednio przed wysyłką do klienta
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Data produkcji akumulatora BPower:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.