Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:85Ah 12V Akumulator GEL SIAP 6GEL72
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Trakcyjny SIAP GEL 700 cykli 6GEL65
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | 6GEL72 / 6_GEL_65 |
| Typ: | KWASOWO-OŁOWIOWY |
| Pojemność C20: | 85Ah |
| Pojemność C5 | 72Ah |
| Prąd ładowania: |
Początkowy - 12A |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy Plus |
| Bezobsługowy wg EN: | TAK |
| Dostęp do korków: | NIE |
| Hermetyczny: | TAK |
| Długość: | 262 mm |
| Szerokość: | 170 mm |
| Wysokość: | 233 mm |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
*więcej informacji w specyfikacji do pobrania poniżej
Specyfikacja:
- Akumulator żelowy SIAP 6 GEL 65 z elektrolitem w postaci płynnej wykonany w technologii GEL, w której do tradycyjnego elektrolitu dodawany jest zagęszczający żel krzemionkowy
- Akumulator hermetyczny z wysokim standardem bezpieczeństwa, bezobsługowy, produkowany zgodnie z kryteriami stosowanymi przy produkcji akumulatorów trakcyjnych o dużej mocy
- Akumulator regulowany zaworami (VRLA) maksymalne bezpieczeństwo i wysoka odporność na wibracje
- Baterie produkowane na bazie sprawdzonych i atestowanych surowców oraz materiałów najwyższej jakości
- Wykonywany w naczyniu polipropylenowym z monowieczkiem zgrzewanym
- Solidny i trwały akumulator, wysoka jakość wykonania
- Akumulator przystosowany do bardzo wytężonej pracy cyklicznej
- Ekstremalnie odporny na głębokie rozładowania
Idealny do warunków eksploatacji:
- Akumulator przeznaczony do pojazdów elektrycznych i wózków transportu wewnętrznego, maszyn przemysłowych w fabrykach i stoczniach, agregatów czyszczących i sprzątających
- Akumulator do wózków widłowych, paleciaków, wózków platformowych, wózków podnośnikowych, maszyn czyszczących, szorowarek, podnośników, zwyżek, melexów
- Do pojazdów specjalnych: urządzeń do zmywania pomieszczeń, miejskich furgonów, pojazdów z windą, wózków inwalidzkich, agregatów myjących, pojazdów typu GOLF CAR
- Do pracy cyklicznej, w instalacjach fotowoltaicznych i wiatrowych
- Można zastosować te akumulatory również w małych łodziach i jachtach
Zalety produktu:
- Akumulatory firmy S.I.A.P. w technologii żelowej nie wydzielają w trakcie pracy szkodliwych oparów
- Akumulatory trakcyjne SIAP charakteryzują się bardzo łatwą obsługą, są poręczne, ważą mniej i mają wysoką pojemność oraz długą żywotność w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów
- Akumulatory SIAP są trwałe i odporne na mechaniczne naprężenia
- Firma „S.I.A.P.” posiada międzynarodowe Certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001
- Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań normy ISO 9001 gwarantuje najwyższą jakość wykonania akumulatorów SIAP, zgodną z międzynarodowymi normami
- Certyfikat dla Systemu Zarządzania Ochroną Środowiska wg normy ISO 14001 stanowi potwierdzenie wdrażania elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu produkcji akumulatorów SIAP na środowisko
- Jeżeli potrzebujesz baterii do wózka widłowego, paleciaka, melexa, wózka golfowego, podnośnika, maszyny czyszczącej, sprzątającej czy pojazdu elektrycznego firma SIAP to dobry wybór
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
Brak energii w Akumulatorach Trakcyjnych:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww. ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30 zł.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | KWASOWO-OŁOWIOWY |
| Pojemność (20h) | 75Ah |
| Prąd rozruchowy [EN] | - |
| Prąd rozruchowy [DIN] | - |
| Prąd rozruchowy [SAE] | - |
| Napięcie | 12V |
| Polaryzacja | Prawy Plus / ETN 0 |
| Dostęp do korków | TAK |
| Obudowa | - |
| Stopka/mocowanie | - |
| Waga | 30kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Pojemność (C5) | 65Ah |
| Pojemność (C10) | - |
| Pojemność (C20) | 75Ah |
| Pojemność (C100) | - |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.