Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:22Ah 12V Akumulator AGM PowerMAX PM12220
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 12V AGM 22Ah MAXBAT PowerMAX Standard PM 12220
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | PM12220 |
| Typ: | AGM |
| Pojemność: | 22Ah |
| Napięcie: | 12V |
| Rodzaj biegunów: | B2 |
| Dostęp do korków: | NIE DOTYCZY |
| Hermetyczny: | TAK (zabezpieczony zaworami VRLA) |
| Długość: | 181 mm |
| Szerokość: | 77 mm |
| Wysokość: | 167 mm |
| Wysokość całkowita: | 167 mm |
| Rezystancja wewnętrzna (25°C, pełne naładowanie): | ~14mΩ |
| Napięcie ładowania: |
buforowo 13,5-13,8V cyklicznie 14,5-14,9V |
| Stopień samorozładowania (25°C): |
3 miesiące: 91% 6 miesięcy: 82% 1 rok: 65% |
| Waga: | 6,4kg |
| Gwarancja: |
24 miesiące dla konsumentów 12 miesięcy dla firm |
*więcej informacji w specyfikacji do pobrania w załączonych plikach
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii AGM
- 100% bezobsługowy
Idealny do warunków eksploatacji:
- Do kasy fiskalnej
- Do wagi elektronicznej (sklepowej)
- Do zasilacza UPS / zasilania awaryjnego/buforowego
- Do alarmu (centralki/centrali alarmowej)
Zalety produktu:
- Bezobsługowy dzięki zastosowaniu technologii AGM (elektrolit jest uwięziony w macie z włókna szklanego) - dzięki temu jest szczelny i bezpieczny, zabezpieczony zaworami VRLA
- Niski stopień samorozładowania
- Produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska według normy EUROBAT
- Standardowa żywotność 3-5 lat
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Jak działa koło pasowe alternatora?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.