44Ah 440A 12V Akumulator SLI Varta Blue Dynamic (544402044) B18
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 44Ah Varta Blue Dynamic SLI (544 402 044)
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | 544 402 044 |
| Typ: | KWASOWO-OŁOWIOWY |
| Pojemność: | 44Ah |
| Prąd rozruchowy: | 440A [EN] |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy Plus / ETN 0 |
| Rodzaj biegunów: | 1 |
| Bezobsługowy wg EN: | TAK |
| Dostęp do korków: | NIE |
| Hermetyczny: | NIE |
| Mocowanie: | B13 |
| Obudowa: | T4 / LBN1 |
| Długość: | 207 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Waga (pusty): | 11,29kg |
| Gwarancja: |
24 miesiące dla konsumentów 12 miesięcy dla firm |
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii kwasowo-ołowiowej
- PowerFrame® zapewnia moc rozruchu, odporność na korozję i szybkie ładowanie
- 100% bezobsługowy
Idealny do ciężkich warunków eksploatacji:
- Samochody osobowe
Zalety produktu:
- Spełnia wszystkie kryteria OE producentów
- Jakość premium
- Całkowicie bezobsługowy
- Do 25% więcej mocy rozruchowej w porównaniu do serii Black
- Ekologiczna produkcja - 20% mniej zużycia energii i 20% mniej emisji gazów cieplarnianych
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Akumulator Varta BLUE czy NEUTRAL?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.