40A 24V Ładowarka automatyczna NOCO GX2440
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna NOCO GENIUS GX2440 – 40A (24V)
Parametry techniczne:
| Prostownik: | NOCO GENIUS |
| Kod producenta: | GX2440 |
| Typ: | Ładowarka automatyczna (mikroprocesorowa) |
| Napięcie: | 24V |
| Prąd znamionowy: | 40A |
| Regulacja prądu ładowania: | AUTOMATYCZNA |
| Wspomaganie rozruchu: | NIE |
| Obudowa: | Tworzywo |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Waga: | 5,9kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
*więcej informacji w specyfikacji do pobrania
Specyfikacja:
Ultra-kompaktowa, wytrzymała, odporna na manipulacje i wodoodporna ładowarka przemysłowa może być montowana bezpośrednio na różnych urządzeniach powierzchni lub wyposażenia. Posiada technologię iskrobezpieczną i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją. Ładuje 2 razy szybciej niż zwykłe ładowarki. Pozostań w kontakcie 24/7 bez przeładowania.
Tryby ładowania:
- STANDBY Nie ładuje ani nie dostarcza żadnych zasilanie do akumulatora.
- 24V NORMAL 28.8V | 40A | 55-425Ah
- 24V AGM COLD 29.4V | 40A | 55-425Ah
- AGM+ 31.2V | 40A | 55-425Ah
- LI-ION 29.2V | 40A | 55-425Ah
- REPAIR 32V | 5A | każda pojemność
- SUPPLY 27.2V | 20A
GX2440 to wysokiej częstotliwości, wysokowydajna ładowarka przemysłowa do pojazdów elektrycznych, takich jak wózek golfowy, podnośnik nożycowy, podnośnik do palet, maszyna do pielęgnacji podłóg lub pojazd użytkowy.
Reprezentuje najnowszą technologię do szybkiego i wydajnego ładowania baterii z wieloma trybami ładowania za naciśnięciem jednego przycisku. Jego uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie na całym świecie z wymiennymi kablami A / C i D / C i jest przeznaczona do wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych i litowo-jonowych o głębokim cyklu. I nadaje się zarówno do zastosowań na pokładzie, jak i poza nim.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.