26A 36V Ładowarka automatyczna NOCO GX3626
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna NOCO GENIUS GX3626 – 40A (24V)
Parametry techniczne:
| Prostownik: | NOCO GENIUS |
| Kod producenta: | GX3626 |
| Typ: | Ładowarka automatyczna (mikroprocesorowa) |
| Napięcie: | 36V |
| Prąd znamionowy: | 26A |
| Regulacja prądu ładowania: | AUTOMATYCZNA |
| Wspomaganie rozruchu: | NIE |
| Obudowa: | Tworzywo |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Waga: | 5,9kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
*więcej informacji w specyfikacji do pobrania
Specyfikacja:
Ultra-kompaktowa, wytrzymała, odporna na manipulacje i wodoodporna ładowarka przemysłowa może być montowana bezpośrednio na różnych urządzeniach powierzchni lub wyposażenia. Posiada technologię iskrobezpieczną i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją. Ładuje 2 razy szybciej niż zwykłe ładowarki. Pozostań w kontakcie 24/7 bez przeładowania.
Tryby ładowania:
- STANDBY Nie ładuje ani nie dostarcza żadnych zasilanie do akumulatora.
- 24V NORMAL 43.2v | 26A | 55-425Ah
- 24V AGM COLD 44.1V | 26A | 55-425Ah
- AGM+ 46.8V | 26A | 55-425Ah
- LI-ION 43.8V | 26A | 55-425Ah
- REPAIR 48V | 5A | każda pojemność
- SUPPLY 40.8V | 20A
GX3626 to wysokiej częstotliwości, wysokowydajna ładowarka przemysłowa do pojazdów elektrycznych, takich jak wózek golfowy, podnośnik nożycowy, podnośnik do palet, maszyna do pielęgnacji podłóg lub pojazd użytkowy.
Reprezentuje najnowszą technologię do szybkiego i wydajnego ładowania baterii z wieloma trybami ładowania za naciśnięciem jednego przycisku. Jego uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie na całym świecie z wymiennymi kablami A / C i D / C i jest przeznaczona do wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych i litowo-jonowych o głębokim cyklu. I nadaje się zarówno do zastosowań na pokładzie, jak i poza nim.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
NOCO 5 wyzwanie gęstości:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Dane techniczne
| Typ | Ładowarka automatyczna |
| Napięcie ładowania | 36V |
| Prąd szczytowy | 26A |
| Prąd znamionowy | - |
| Regulacja prądu ładowania | Automatyczna |
| Obudowa | - |
| Wspomaganie rozruchu | - |
| Waga | 6kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.