30A 12V Ładowarka VICTRON Blue Smart IP22 230V (3-wyjścia)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
30A 12V Ładowarka VICTRON Blue Smart IP22 230V (3-wyjścia)
Blue Smart IP22 Charger
Blue Smart IP22 to ładowarka o dużej efektywności, umożliwiająca monitorowanie napięcia i prądu, zmianę ustawień oraz aktualizację oprogramowania ładowarki poprzez Bluetooth Smart.
Wysoka efektywność:
Z efektywnością do 94%, te ładowarki generują nawet czterokrotnie mniej ciepła w porównaniu do standardu przemysłowego. Po naładowaniu baterii do pełna, zużycie energii spada do 0,5 wat, co jest pięć do dziesięciu razy wyższe niż standard przemysłowy.
Adaptacyjny algorytm ładowania 6-stopniowy:
Algorytm ładowania Blue Smart Charger jest kontrolowany przez mikroprocesor, a jego cechą adaptacyjną jest automatyczna optymalizacja procesu ładowania w zależności od sposobu użytkowania baterii.
W pełni programowalny algorytm ładowania:
Za pomocą aplikacji Bluetooth można programować napięcia w fazach absorbcji, utrzymania oraz przechowywania, a także ustawienia regeneracji i kompensacji temperatury.
Tryb przechowywania:
Tryb przechowywania redukuje napięcie, aby zminimalizować gazowanie i korozję, gdy bateria nie jest używana. Zapobiega to stratyfikacji elektrolitu i zasiarczeniu, co są głównymi przyczynami przedwczesnej awarii baterii.
Ładowanie baterii Li-ion:
Baterie Li-ion są ładowane za pomocą prostego algorytmu bulk – absorption – float.
Funkcja odzyskiwania w pełni rozładowanej baterii:
Inicjuje ładowanie nawet jeśli bateria została rozładowana do 0V.
Tryby NOC i NISKI pobór mocy:
W trybach NOC lub NISKI, prąd wyjściowy jest redukowany do maksymalnie 50% nominalnego, a ładowarka jest całkowicie bezgłośna.
Ochrona przed przegrzaniem:
Prąd wyjściowy zostanie zredukowany wraz ze wzrostem temperatury do 50 °C, ale ładowarka Blue Smart nie ulegnie awarii.
Parametry Techniczne: |
|
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego: | 180–265V AC |
| Prąd ładowania, tryb normalny: | 30A |
| Prąd ładowania, tryb nocny: | 15A |
| Sprawność: | 93% |
| Liczba wyjść: | 3 |
| Napięcie ładowania-faza absorbcji: | Normal: 14,4 V High: 14,7 V Li-ion: 14,2 V |
| Napięcie ładowania-faza utrzymania: | Normal: 13,8 V High: 13,8 V Li-ion: 13,5 V |
| Napięcie ładowania-faza magazynowania: | Normal: 13,2 V High: 13,2 V Li-ion: 13,5 V |
| Algorytm ładowania: | Adaptacyjny 6-stopniowy |
| Może być używany jako zasilacz: | TAK |
| Zabezpieczenia: |
|
| Zakres temperatury pracy: | -40 to +60 °C (pełna moc do 40 °C) |
| Obudowa: | |
| Materiał i kolor: | Aluminium (niebieski RAL 5012) |
| Złącze baterii: | Zaciski śrubowe 16 mm² / AWG6 |
| Podłączenie 230v AC: | Kabel o długości 1,5 metra z wtyczką CEE 7/7. |
| Stopień ochronności: | IP22 |
| Waga: | 1,3kg |
| Wymiary (wys. x szer. x głęb.) | 235 x 108 x 65 mm |
| Normy: | |
| Bezpieczeństwa: | EN 60335-1, EN 60335-2-29 |
| Emisji: | EN 55014-1, EN 61000-6-3, EN 61000-3-2 |
| Odporności: | EN 55014-2, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-3-3 |
| Motoryzacyjne: | ECE R10-5 |
- Funkcja sieci VE.Smart jest aktywowana we wszystkich ładowarkach IP22 o numerze seryjnym HQ2024xxxxx i nowszych.
- Modele o różnych wartościach prądowych mogą być równolegle połączone i zsynchronizowane.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
Victron Blue Smart 7A?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.