2A 56W ŁADOWARKA NOCO XGC4 56W GB70, GB150, GB500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2A 56W ŁADOWARKA NOCO XGC4 56W GB70, GB150, GB500
Ładowarka XGC4 56-Watt Power Adapter do szybkiego ładowania urządzeń rozruchowych NOCO GB70, GB150 oraz GB500.
Bezpieczne, 5 razy szybsze ładowanie niż klasyczne ładowarki USB.
Kompatybilna z urządzeniami GB70, GB150 oraz GB500
Wysokiej częstotliwości, wysokowydajny zasilacz zaprojektowany dla efektywnego transferu energii.
Zawiera 56-watowy zasilacz oraz zestawy przewodów dla Australii, Europy, Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii.
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając boostery NOCO w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akcesoriów motoryzacyjnych oraz akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Ładowarka NOCO G15000 czy G7200? TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Ładowarka automatyczna |
| Napięcie ładowania | 12V |
| Prąd szczytowy | - |
| Prąd znamionowy | 2A |
| Pobór mocy max. | 28W |
| Regulacja prądu ładowania | Automatyczna |
| Obudowa | Tworzywo |
| Wspomaganie rozruchu | NIE |
| Waga | 0,25kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.