12Ah 160A 12V Akumulator Varta PowerSports P+ (512013012) YB12AL-A2 VVM155
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Varta PowerSports P+ (512013012) YB12AL-A2 VVM155 12Ah 160A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 12 Ah |
| Prąd rozruchu | 160 A |
| Długość | 136 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Wysokość | 161 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 4,1 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | Y6 |
POWERSPORTS Freshpack- pewny start dla Twojego jednośladu!
Akumulatory Powersports marki VARTA zapewniają energię dopasowaną do każdego typu pojazdu i warunków jazdy. Seria ta gwarantuje stabilny i niezawodny prąd rozruchowy oraz efektywne zasilanie, a ich solidna, wzmocniona konstrukcja zwiększa odporność na drgania. Modele VARTA Powersports Freshpack utrzymują wysoką skuteczność rozruchu zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.
Kluczowe cechy:
- Stworzone do standardowych motocykli, skuterów i quadów.
- Suchy akumulator dostarczany w wersji Freshpack (z zestawem elektrolitu)
- Niezawodny prąd rozruchowy w wysokich i niskich temperaturach
Powersports Freshpack:
- Montaż w pionie
- Standardowa odporność na wibracje
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Akumulator Varta BLUE czy NEUTRAL?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.