30Ah 385A 12V Akumulator BANNER Bike Bull GEL 530 01
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull GEL 30Ah 385A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull GEL |
| Typ: | GEL 530 01 / BGTX30-3 - GTX30-3 |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 30Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 385A |
| Podłączenie: | 0 |
| Polaryzacja: | P+ |
| Bieguny: | 4 |
| Max długość: | 166mm |
| Max szerokość: | 126mm |
| Max wysokość: | 173mm |
| Max wysokość całkowita: | 173mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull GEL- Bezobsługowa energia, gotowa na ekstremalne wyzwania!
Akumulator Banner Bike Bull GEL 530 01 to wysokiej klasy akumulator motocyklowy wykonany w technologii GEL, przeznaczony do motocykli, quadów, skuterów oraz pojazdów wymagających niezawodnego źródła energii o dużej pojemności i wysokim prądzie rozruchowym. Elektrolit w formie żelu zapewnia pełną szczelność akumulatora, brak konieczności konserwacji oraz wyjątkową odporność na wibracje i wstrząsy.
Seria Bike Bull GEL została zaprojektowana z myślą o użytkownikach oczekujących trwałości, stabilnej pracy i bezpieczeństwa. Konstrukcja akumulatora pozwala na montaż w różnych pozycjach, a niski poziom samorozładowania sprawia, że akumulator świetnie sprawdza się w pojazdach używanych sezonowo. Wysoki prąd rozruchowy 385 A gwarantuje pewny start silnika nawet przy dużym obciążeniu instalacji elektrycznej.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Traktorki do koszenia trawy
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.