8,6Ah 170A 12V Akumulator BANNER Bike Bull GEL 509 01
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull GEL 8,6Ah 170A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull GEL |
| Typ: | GEL 509 01 / BGTZ10-S - GTZ10-S |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 8,6Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 170A |
| Podłączenie: | 1 |
| Polaryzacja: | L+ |
| Bieguny: | 11 |
| Max długość: | 150mm |
| Max szerokość: | 88mm |
| Max wysokość: | 93mm |
| Max wysokość całkowita: | 93mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull GEL- Bezobsługowa energia, gotowa na ekstremalne wyzwania!
Akumulator motocyklowy Banner Bike Bull GEL 509 01 to wysokiej klasy źródło energii przeznaczone dla motocykli, skuterów, quadów oraz pojazdów specjalistycznych wymagających dużego prądu rozruchowego i stabilnego napięcia. Wyposażony w technologię GEL, w której elektrolit jest zagęszczony w postaci żelu, akumulator jest całkowicie szczelny, bezobsługowy i odporny na wibracje, co zapewnia niezawodną pracę w różnych warunkach eksploatacyjnych i pozwala na montaż w różnych pozycjach.
Seria Bike Bull GEL Professional została zaprojektowana z myślą o użytkownikach oczekujących maksymalnej trwałości i niezawodności. Akumulator sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w sezonowej eksploatacji pojazdów rzadziej uruchamianych, dzięki niskiej samorozładowalności oraz stabilnemu napięciu w całym okresie eksploatacji.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.