3Ah 50A 12V Akumulator Motocyklowy EXIDE AGM ETX4L-BS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Motocyklowy akumulator EXIDE AGM 3Ah/50A ETX4L-BS
Parametry techniczne:
| Technologia | AGM |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 3 Ah |
| Prąd rozruchu | 40 A |
| Długość | 114 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 1,1 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | Y4 |
| Rodzaj bloku | C35 |
Exide Moto – pewna energia na każdy kilometr!
Akumulator Exide ETX4L-BS to mały, lecz wydajny akumulator AGM, przeznaczony dla lekkich motocykli, skuterów i pojazdów o niewielkim zapotrzebowaniu na prąd rozruchowy. Technologia AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia pełną szczelność, odporność na wibracje i stabilną pracę w każdych warunkach.
Elektrolit związany w separatorach z włókna szklanego eliminuje ryzyko wycieków i umożliwia pracę akumulatora w różnych pozycjach. Wersja „BS” dostarczana jest z elektrolitem do pierwszej aktywacji – po jej przeprowadzeniu staje się całkowicie bezobsługowy.
Model ETX4L-BS wyróżnia się odwrotną biegunowością (+P), co pozwala na dopasowanie do specyficznych układów elektrycznych pojazdów. Niski poziom samorozładowania sprawia, że akumulator doskonale sprawdza się także w sezonowo używanych pojazdach.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.