18Ah 220A 12V Akumulator BANNER Bike Bull AGM 518 22
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull AGM 18Ah 220A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull AGM |
| Typ: | AGM 518 22 / BTX20CH-BS - YTX20CH-BS |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 18Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 220A |
| Podłączenie: | 1 |
| Polaryzacja: | L+ |
| Bieguny: | 11 |
| Max długość: | 150mm |
| Max szerokość: | 87mm |
| Max wysokość: | 161mm |
| Max wysokość całkowita: | 161mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull AGM- Wytrzymałość, wysoki prąd rozruchowy i odporność na wibracje - pewny start silnika w każdych warunkach!
Akumulator Banner Bike Bull AGM 518 22 to wydajne i trwałe źródło energii przeznaczone dla motocykli, skuterów, quadów oraz innych pojazdów wymagających stabilnego napięcia i wysokiego prądu rozruchowego. Zastosowana technologia AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia bezobsługową pracę, szczelną konstrukcję oraz wysoką odporność na wibracje i wstrząsy powstające podczas jazdy.
Dzięki konstrukcji AGM elektrolit jest wchłonięty w specjalną matę z włókna szklanego, co sprawia, że akumulator jest całkowicie szczelny i bezpieczny w użytkowaniu. Model 518 22 oferuje prąd rozruchowy 220 A, który zapewnia pewny start silnika nawet przy dużym obciążeniu instalacji elektrycznej i w trudnych warunkach pogodowych.
Akumulator jest fabrycznie przygotowany do pracy i nie wymaga uzupełniania elektrolitu. Solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność oraz stabilne parametry pracy przez cały okres eksploatacji.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.