18Ah 250A 12V Akumulator BANNER Bike Bull AGM 518 21
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull AGM 18Ah 250A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull AGM |
| Typ: | AGM 518 21 / BTX20L-BS - YTX20L-BS |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 18Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 250A |
| Podłączenie: | 0 |
| Polaryzacja: | P+ |
| Bieguny: | 4 |
| Max długość: | 175mm |
| Max szerokość: | 87mm |
| Max wysokość: | 155mm |
| Max wysokość całkowita: | 155mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull AGM- Wytrzymałość, wysoki prąd rozruchowy i odporność na wibracje - pewny start silnika w każdych warunkach!
Akumulator Banner Bike Bull AGM 518 21 to wydajne i niezawodne źródło energii dla większych motocykli, skuterów, quadów oraz innych pojazdów wymagających wysokiego prądu rozruchowego i stabilnego napięcia. Wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat), zapewnia bezobsługową eksploatację i wyjątkową odporność na wibracje oraz wstrząsy.
Technologia AGM polega na absorpcji elektrolitu w matę szklaną, co czyni akumulator całkowicie szczelnym i bezpiecznym w użytkowaniu. Model 518 21 oferuje prąd rozruchowy 250 A, gwarantując pewny start silnika nawet przy intensywnym użytkowaniu i w trudnych warunkach pogodowych.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.