6Ah 100A 12V Akumulator BANNER Bike Bull AGM 506 14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull AGM 6Ah 100A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull AGM |
| Typ: | AGM 506 14 / BTX7L-BS - YTX7L-BS |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 6Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 100A |
| Podłączenie: | 0 |
| Polaryzacja: | P+ |
| Bieguny: | 11 |
| Max długość: | 113mm |
| Max szerokość: | 70mm |
| Max wysokość: | 130mm |
| Max wysokość całkowita: | 130mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull AGM- Wytrzymałość, wysoki prąd rozruchowy i odporność na wibracje - pewny start silnika w każdych warunkach!
Akumulator Banner Bike Bull AGM 506 14 to solidne i niezawodne źródło energii dla motocykli, skuterów, quadów oraz innych małych pojazdów wymagających stabilnego napięcia i pewnego rozruchu silnika. Wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat), zapewnia bezobsługową eksploatację oraz wysoką odporność na wibracje i przechyły.
Dzięki konstrukcji AGM elektrolit jest wchłonięty w matę szklaną, co czyni akumulator całkowicie szczelnym i bezpiecznym w użytkowaniu. Model 506 14 charakteryzuje się niezawodnym rozruchem, nawet przy intensywnej eksploatacji i trudnych warunkach pogodowych.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.