4Ah 80A 12V Akumulator BANNER Bike Bull AGM 504 12
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull AGM 4Ah 80A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull AGM |
| Typ: | AGM 504 12 / BTX5L-BS - YTX5L-BS |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 4Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 80A |
| Podłączenie: | 0 |
| Polaryzacja: | P+ |
| Bieguny: | 11 |
| Max długość: | 113mm |
| Max szerokość: | 70mm |
| Max wysokość: | 105mm |
| Max wysokość całkowita: | 105mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull AGM- Wytrzymałość, wysoki prąd rozruchowy i odporność na wibracje - pewny start silnika w każdych warunkach!
Akumulator Banner Bike Bull AGM 504 12 to kompaktowy i niezawodny akumulator motocyklowy w technologii AGM (Absorbent Glass Mat), przeznaczony do motocykli, skuterów, quadów oraz innych pojazdów, które wymagają stabilnego źródła energii przy minimalnej konserwacji.
Technologia AGM polega na absorpcji elektrolitu w macie szklanej, dzięki czemu akumulator jest całkowicie szczelny, bezobsługowy i wyjątkowo odporny na wibracje oraz przechyły. Konstrukcja zapewnia pewny rozruch silnika nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych i intensywnej jeździe.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.