74Ah 720A 12V Akumulator Megatex A-Mega Premium M5 6CT-74-A3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Megatex A-MEGA Premium M5 74Ah/720A
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | 6CT-74-A3 |
| Typ: | Ca/Ca |
| Pojemność: | 74Ah |
| Prąd rozruchowy: | 720A |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy Plus / ETN 0 |
| Mocowanie: | B13 |
| Obudowa: | L3 |
| Typ wieczka: | Kamina |
| Metoda produkcji kratki: | Odlewanie grawitacyjne |
| Długość: | 278 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Waga: | 18,20 kg |
| Gwarancja: |
24 miesiące |
Solidność zamknięta w masywnej kratce – technologia, która robi różnicę!
Akumulator Megatex A-MEGA Premium M5 74Ah/720A to solidna propozycja dla kierowców, którzy oczekują niezawodności niezależnie od warunków pogodowych i intensywności eksploatacji pojazdu. Wysoki prąd rozruchowy gwarantuje pewne uruchomienie silnika zarówno zimą, jak i latem, a zwiększona liczba płyt wewnętrznych zapewnia dodatkową rezerwę mocy w momentach najwyższego obciążenia. Dzięki zastosowaniu grawitacyjnie odlewanych elektrod dodatnich i ujemnych, akumulator wyróżnia się wytrzymałością mechaniczną i dłuższą żywotnością w porównaniu do modeli z kratką ciętą.
Megatex A-MEGA Premium M5 74Ah pracuje stabilnie nawet w zmiennych temperaturach, a niski poziom samorozładowania sprawia, że jest gotowy do działania nawet po dłuższym postoju. To akumulator stworzony z myślą o codziennej eksploatacji, ale zaprojektowany tak, by sprostać również większym wymaganiom. Produkt dostępny jest w ofercie sklepu swiatakumulatorow.pl – tam, gdzie pewność rozruchu zaczyna się od sprawdzonego wyboru.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów z technologią Ca/Ca. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Megatex A-Mega PREMIUM przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator 74Ah A-Mega PREMIUM:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.