190Ah 1200A 12V Akumulator Megatex A-Mega Premium M5 6CT-190-A3 Flat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Megatex A-MEGA Premium M5 190Ah/1200A Flat
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | 6CT-190-A3 |
| Typ: | Hybrydowy |
| Pojemność: | 190Ah |
| Prąd rozruchowy: | 1200A |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Lewy Plus / ETN 3 |
| Mocowanie: | B0 |
| Obudowa: | B |
| Typ wieczka: | Flat |
| Metoda produkcji kratki: | Odlewanie grawitacyjne |
| Długość: | 513 mm |
| Szerokość: | 223 mm |
| Wysokość: | 223 mm |
| Waga: | 46,00 kg |
Megatex M5 – dla kierowców, którzy nie mają czasu na awarie!
Akumulator Megatex A-MEGA Premium M5 190Ah/1200A to zaawansowane technologicznie źródło energii, stworzone z myślą o pracy w pojazdach ciężarowych i maszynach wymagających niezawodności oraz dużych zasobów mocy. Wykorzystanie metody grawitacyjnego odlewania kratki sprawia, że elektrody dodatnie i ujemne są grubsze, masywniejsze i bardziej odporne mechanicznie niż w standardowych konstrukcjach. Dzięki temu akumulator odznacza się dłuższą żywotnością oraz zwiększoną wytrzymałością w warunkach intensywnego użytkowania. Model ten oferuje bardzo wysokie prądy rozruchowe, co pozwala na pewne uruchamianie silnika zarówno przy niskich, jak i wysokich temperaturach.
Większa liczba płyt wewnątrz obudowy przekłada się na lepsze parametry pracy oraz niższy poziom samorozładowania, co czyni go niezawodnym nawet przy dłuższych przestojach. Akumulator Megatex A-MEGA Premium M5 190Ah to propozycja dla użytkowników, którzy wymagają trwałości, niezawodności i bezproblemowego działania w każdych warunkach. Produkt jest dostępny w ofercie sklepu swiatakumulatorow.pl, gdzie jakość zawsze idzie w parze z doświadczeniem.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów hybrydowych. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Megatex A-Mega PREMIUM przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator 74Ah A-Mega PREMIUM:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.