9Ah 90A 12V Akumulator BANNER Bike Bull 509 14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator BANNER Bike Bull 9Ah 90A 12V
Parametry techniczne:
| Wariant produktu: | Bike Bull |
| Typ: | 509 14 / BB9-B - YB9-B |
| Napięcie znamionowe: | 12V |
| Pojemność K10: | 9Ah |
| Prąd rozruchowy EN: | 90A |
| Podłączenie: | 1 |
| Polaryzacja: | L+ |
| Bieguny: | 6 |
| Max długość: | 135mm |
| Max szerokość: | 75mm |
| Max wysokość: | 139mm |
| Max wysokość całkowita: | 139mm |
| Stopka: | B00 |
Banner Bike Bull - niezawodna energia, która napędza Twoją jazdę!
Akumulator Banner Bike Bull 509 14 / BB9-B - YB9-B to niezawodne źródło energii przeznaczone dla motocykli, skuterów i quadów. Zapewnia stabilny start w każdych warunkach pogodowych dzięki wysokiej mocy rozruchowej i technologii AGM, która gwarantuje odporność na wibracje i wycieki. Konstrukcja bezobsługowa eliminuje konieczność dolewania elektrolitu, co ułatwia eksploatację. Kompaktowe wymiary i solidna obudowa sprawiają, że akumulator łatwo dopasować do większości pojazdów jednośladowych, a zastosowane materiały zwiększają jego trwałość oraz żywotność w codziennym użytkowaniu.
Zastępuje następujące typy akumulatorów:
-Motocykle
-Quady
-Skutery wodne
-Skutery śnieżne
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory BANNER POWER BULL przeszły pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Akumulator BANNER POWER BULL 74Ah 680A TEST
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.