Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:9Ah 12V Akumulator AGM CSB HRL1234W F2FR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 12V AGM 9Ah CSB HRL1234W
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | HRL1234W |
| Typ: | AGM |
| Pojemność: | 9Ah |
| Napięcie: | 12V |
| Rodzaj biegunów: | F2 |
| Dostęp do korków: | NIE DOTYCZY |
| Hermetyczny: | TAK (zabezpieczony zaworami VRLA) |
| Długość: | 151 mm |
| Szerokość: | 65 mm |
| Wysokość: | 94 mm |
| Wysokość całkowita: | 100 mm |
| Rezystancja wewnętrzna (25°C, pełne naładowanie): | ~17mΩ |
| Napięcie ładowania: |
buforowo 13,5-13,8V cyklicznie 14,5-15,0V |
| Stopień samorozładowania (25°C): |
90dni: do 10% |
| Waga: | 2,6kg |
| Gwarancja: |
24 miesiące dla konsumentów 12 miesięcy dla firm |
*więcej informacji w specyfikacji do pobrania w załączonych plikach
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii AGM
- 100% bezobsługowy
Idealny do warunków eksploatacji:
- Do kasy fiskalnej
- Do wagi elektronicznej (sklepowej)
- Do zasilacza UPS / zasilania awaryjnego/buforowego
- Do alarmu (centralki/centrali alarmowej)
Zalety produktu:
- Bezobsługowy dzięki zastosowaniu technologii AGM (elektrolit jest uwięziony w macie z włókna szklanego) - dzięki temu jest szczelny i bezpieczny, zabezpieczony zaworami VRLA
- Niski stopień samorozładowania
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
Akumulator AGM przy silniku to jednak dobry pomysł?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | AGM |
| Pojemność (20h) | 9Ah |
| Prąd rozruchowy [EN] | - |
| Prąd rozruchowy [DIN] | - |
| Prąd rozruchowy [SAE] | - |
| Napięcie | 12V |
| Polaryzacja | - |
| Rodzaj biegunów | F2 |
| Dostęp do korków | NIE DOTYCZY |
| Obudowa | - |
| Stopka/mocowanie | - |
| Waga | 2,6kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 151 x 65 x 94 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.