60A 12V Ładowarka VICTRON Centaur (3-wyjścia)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
60A 12V Ładowarka VICTRON Centaur (3-wyjścia)
Jakość bez kompromisów
Proszkowo pokryte części aluminiowe i elementy ze stali nierdzewnej sprawdzają się w nawet najgorszych warunkach: wysoka temperatura, wilgoć, sól Płyty elektroniczne są dodatkowo pokryte akrylem w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed korozją. Czujniki temperatury, zapewnią nam działanie sprzętu tylko w określonych przez nas limitach, w wymaganych przypadkach (np. ciężkich warunkach atmosferycznych) prąd zostanie automatycznie zredukowany.
Uniwersalny zakres napięć zasilających 90-265 Volt, odpowiednich również dla zasobów DC (operacje ACDC i DC-DC )
Wszystkie modele pracują w uniwersalnych zakresach napięcia: 90-265V, oraz przy częstotliwości 50-60 Hz. Ładowarki akceptują również zasilanie DC 90-400V.
Trzy wyjścia mogą być jednocześnie obciążone pełną mocą.
Trzy izolowane wyjścia mogą niezależnie ładować trzy banki baterii. Każde wyjście może być obciążone prądem w pełnym zakresie.
Trzystopniowe ładowanie z kompensacją temperatury
Ładowarka Centaur będzie ładowała fazą “bulk” dopóki napięcie nie spadnie do 70% wyznaczonego limitu, wówczas rozpocznie się czterogodzinna kolejna faza. Po ustalonym czasie ładowarka przełączy się do fazy “float”. Wewnętrzny czujnik temperatury wykorzystywany jest w celu skompensowania napięcia ładowania z – 2 mV/ºC (– 1 mV/ºF) na celę akumulatora. Przełącznik DIP służy do ustawienia odpowiedniego typu baterii: kwasowych, żelowych lub AGM. Dzięki temu ładowarka optymalniej ładuje określony typ akumulatora.
Parametry Techniczne: |
|
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego: | 90-265V AC lub 90-400V DC |
| Prąd ładowania, tryb normalny: | 60A |
| Liczba wyjść: | 3 |
| Napięcie ładowania-faza absorbcji: | 14,3V |
| Napięcie ładowania-faza utrzymania: | 13,5V |
| Algorytm ładowania: | IUoU (ładowanie trzyfazowe) |
| Zabezpieczenia: |
|
| Zakres temperatury pracy: | -40 to +60 °C (pełna moc do 40 °C) |
| Obudowa: | |
| Materiał i kolor: | Aluminium (niebieski RAL 5012) |
| Złącze baterii: | Śrubowe M8 |
| Podłączenie 230v AC: | Zacisk śrubowy 4 mm² (AWG 6) |
| Waga: | 5kg |
| Wymiary (wys. x szer. x głęb.) | 437 x 252 x 123 mm |
| Normy: | |
| Bezpieczeństwa: | EN 60335-1, EN 60335-2-29, UL 1236 |
| Emisji: | EN 55014-1, EN 61000-3-2 |
| Odporności: | EN 55014-2, EN 61000-3-3 |
- Standardowe ustawienia. Optymalne płynne napięcie ładowania dla akumulatora kwasowego, żelowego lub AGM, wybierane poprzez przełącznik
charakterystyk. - Do 40 °C (100 °F) .Wyjście Będzie redukowane średnio do 80% przy 50 °C (120 °F) i do 60 % przy 60 °C (140°F).
Dlaczego warto kupić u nas?
Na kanale YouTube mrAkumulator prezentujemy szczegółowe testy różnych modeli akumulatorów, ładowarek czy sprzętów fotowoltaicznych. Każdy z nich przechodzi skrupulatną ocenę pod kątem wydajności, trwałości i zgodności z deklarowanymi parametrami, co pozwala Ci na wybór bez obaw o jakość. Nasza ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że oferowane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom.
Victron Blue Smart 7A?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.