Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:19Ah 170A 12V Akumulator AGM YUASA YT19BL-BS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Motocyklowy akumulator AGM 19Ah/17,7Ah 170A [EN] YUASA 12V YT19BL-BS
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | YT19BL-BS |
| Typ: | AGM |
| Pojemność: | 19Ah(20h)/17,7Ah(10h) |
| Prąd rozruchowy: | 170A [EN] |
| Napięcie: | 12V |
| Polaryzacja: | Prawy Plus / ETN 0 |
| Rodzaj biegunów: | 10 |
| Bezobsługowy wg EN: | TAK |
| Dostęp do korków: | NIE DOTYCZY |
| Hermetyczny: | TAK |
| Długość: | 186 mm |
| Szerokość: | 82 mm |
| Wysokość: | 171 mm |
| Waga z elektrolitem: | 5,7kg |
| Objętość elektrolitu: | 0,95l |
| Gwarancja: | 12 miesiące |
| Zawartość opakowania: |
CP - COMBIPACK nowy akumulator zalewany jest elektrolitem w sklepie po złożeniu zamówienia przez klienta, korki zamknięte |
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii AGM
- 100% bezobsługowy
Idealny do ciężkich warunków eksploatacji:
- Do motocykla
- Do skutera
Zalety produktu:
- Bardzo duża moc rozruchowa
- Bardzo wysoka odporność na wibracje
- Nie wymaga obsługi
- Szczelny i bezpieczny - dzięki zastosowaniu technologii AGM (Absorbent Glass Mat) - elektrolit jest uwięziony w macie z włókna szklanego, za bezpieczeństwo odpowiadają zawory VRLA
- Całkowicie bezobsługowy ze względu na zastosowanie technologii rekombinacji
- Idealny do motocykli, skuterów
Uwagi do sposobu pakowania:
- CP - COMBIPACK opakowanie z dołączonym elektrolitem, akumulator sprawdzany i zalewany elektrolitem w sklepie, bezpośrednio przed wysyłką do klienta
- WC - WET CHARGED akumulator zalany, naładowany, gotowy do użytkowania
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww. ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30 zł.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.