190Ah 1050A 12V Akumulator Varta Promotive EFB (VSHDEFB190) B90
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 190Ah Varta Promotive EFB (VSHDEFB190) B90
Parametry techniczne:
| Technologia | EFB |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 190 Ah |
| Prąd rozruchu | 1050 A |
| Długość | 513 mm |
| Szerokość | 223 mm |
| Wysokość | 223 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 46.9 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii EFB
- START-STOP
- PowerFrame® zapewnia moc rozruchu, odporność na korozję i szybkie ładowanie
- 100% bezobsługowy
Idealny do ciężkich warunków eksploatacji:
- MASZYNY BUDOWLANE
- POJAZDY CIĘŻAROWE
- AUTOBUSY
- POJAZDY UŻYTKOWE O WYSOKIM ZAPOTRZEBOWANIU ENERGII
Zalety produktu:
- Najwyższa odporność na wibracje
- Spełnia normy Euro5 / Euro6 (montaż na tylnej osi pojazdu)
- 3x dłuższa żywotność w porównaniu do akumulatorów tradycyjnych
- Spełnia wszystkie kryteria OE producentów dotyczące pierwszego montażu
- Jakość premium
- Całkowicie bezobsługowy
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Akumulatry AGM Varta, Bosh, Moll, Centra, Banner, Virtz. TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.