70Ah 640A 12V Akumulator Varta Black Dynamic (VBLA70-) P+ E9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator 70Ah Varta Black Dynamic (VBLA70-) E9
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 70 Ah |
| Prąd rozruchu | 640 A |
| Długość | 278 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Układ biegunów | Prawy Plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B13 |
| Waga | 16 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Gwarancja (msc) | 24 |
Specyfikacja:
- Wykonany w technologii kwasowo-ołowiowej
- PowerFrame® zapewnia moc rozruchu, odporność na korozję i szybkie ładowanie
- 100% bezobsługowy
Idealny do pojazdów o podstawowym zapotrzebowaniu energii:
- Samochody osobowe (starsze, wyprodukowane przed 2000 rokiem, bez klimatyzacji)
Zalety produktu:
- Spełnia wszystkie kryteria OE producentów
- Jakość premium
- Całkowicie bezobsługowy
- Black Dynamic to równowaga pomiędzy wysoką jakością a ceną, jeśli masz mocno wyposażony pojazd wybierz VARTA® Blue Dynamic lub VARTA® Silver Dynamic
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Akumulator Varta BLUE czy NEUTRAL?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.