68Ah 850A 12V Akumulator AGM Odyssey Extreme ODX-AGM78
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator AGM Odyssey Extreme ODX-AGM78 68Ah 850A 12V
Parametry techniczne:
| Model: | ODX-AGM78 (78-PC1500) |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Pojemność C20: | 68Ah |
| Prąd rozruchu CCA: | 850A |
| Prąd impulsu 5S (PHCA): | 1500A |
| Pojemność rezerwowa RC: | 135min |
| wymiary (dł x szer x wys): | 277 x 173 x 185mmmm |
| Waga: | 22,5kg |
| Polaryzacja: | L+ |
| Terminal: | gwint wew. 3/8" |
| Tolerancja temperaturowa: | od -40°C do +80°C |
Odyssey Extreme- Start. Cykl. Bez kompromisów!
Akumulator Odyssey Extreme ODX-AGM78 12V 68Ah to zaawansowane źródło energii klasy premium, zaprojektowane do nowoczesnych pojazdów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz stabilne zasilanie elektroniki. Dzięki technologii AGM z płytami z czystego ołowiu (TPPL), łączy bardzo wysoką wydajność prądową z możliwością pracy cyklicznej.
Model ten oferuje pojemność 68Ah oraz prąd rozruchowy na poziomie ok. 850A CCA, co pozwala na pewny rozruch nawet w trudnych warunkach temperaturowych. Niska rezystancja wewnętrzna umożliwia szybkie ładowanie i utrzymanie stabilnego napięcia przy dużych obciążeniach .
Konstrukcja szczelna (VRLA) eliminuje ryzyko wycieków i pozwala na montaż w różnych pozycjach, a wysoka odporność na wibracje sprawia, że akumulator sprawdza się także w pojazdach pracujących w ciężkich warunkach.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów AGM. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Wielu producentów akumulatorów przeszło pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy ich z pełnym przekonaniem.
Akumulator 7Ah do alarmu, echosondy, zabawki dziecięcej:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.