34Ah 400A 12V Akumulator AGM Odyssey Extreme ODS-AGM30E
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator AGM Odyssey Extreme ODS-AGM30E 34Ah 400A 12V
Parametry techniczne:
| Model: | ODS-AGM30E (PC950) |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Pojemność C20: | 34Ah |
| Prąd rozruchu CCA: | 400A |
| Prąd impulsu 5S (PHCA): | 950A |
| Pojemność rezerwowa RC: | 60min |
| wymiary (dł x szer x wys): | 249 x 97 x 155mm |
| Waga: | 9,1kg |
| Polaryzacja: | P+ |
| Terminal: | śruba-nakrętka M6 |
| Tolerancja temperaturowa: | od -40°C do 45°C |
Odyssey Extreme- Start. Cykl. Bez kompromisów!
Akumulator Odyssey Extreme ODS-AGM30E 12V 34Ah (PC950) to kompaktowe, ale wyjątkowo wydajne źródło energii zaprojektowane do zastosowań typu PowerSport oraz wymagających instalacji 12V. Dzięki technologii AGM z płytami z czystego ołowiu (TPPL), oferuje znacznie wyższą moc i trwałość niż klasyczne akumulatory o podobnych wymiarach.
Model ten zapewnia pojemność 34Ah oraz prąd rozruchowy na poziomie ok. 400A CCA, przy jednoczesnej zdolności do pracy cyklicznej. Może pracować zarówno jako akumulator rozruchowy, jak i zasilający (dual-purpose), oferując nawet do 400 cykli przy głębokim rozładowaniu .
Dzięki zwartej konstrukcji, niskiej rezystancji wewnętrznej i dużej odporności na wibracje, sprawdza się w środowiskach, gdzie standardowe akumulatory szybko ulegają zużyciu.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów AGM. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Wielu producentów akumulatorów przeszło pomyślne testy naszego zespołu, dlatego polecamy ich z pełnym przekonaniem.
Akumulator 7Ah do alarmu, echosondy, zabawki dziecięcej:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.