Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:7,6Ah 12V Akumulator AGM HAZE HZS 12-7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator HAZE HZB 12V 7,6Ah AGM
Parametry techniczne:
| Typ akumulatora: | Akumulator bezobsługowy AGM |
| Kod producenta: | HZS 12-7, HZS 12 - 7 |
| Napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 7,6Ah |
| Wymiary (dł x szer x wys): | 151x65x94 mm |
| Żywotność: | 5 lat |
| Waga: | 2,35 kg |
Mały rozmiar, wielka energia – niezawodna moc w kompaktowej formie!
Akumulator idealny do pracy buforowej, oferuje szeroki zakres temperaturowy pracy -20st.C do +50st.C.
Zalety:
-idealne do zastosowań buforowych
-w pełni bezobsługowe i bezpieczne w obsłudze
-brak szkodliwych oparów kwasu siarkowego
-możliwość pracy w dowolnym położeniu (pion, poziom)
Zastosowania:
-Systemy UPS
-Podnośniki
-Telekomunikacja
-Klasy fiskalne
-Systemy alarmowe
-Schodołazy
-Oświetlenie awaryjne
-i wiele innych
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów, przetwornic, szeroko pojętego sprzętu motoryzacyjnego i fotowoltaicznego. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | AGM |
| Pojemność (20h) | 7,5Ah |
| Prąd rozruchowy [EN] | - |
| Prąd rozruchowy [DIN] | - |
| Prąd rozruchowy [SAE] | - |
| Napięcie | 12V |
| Polaryzacja | - |
| Rodzaj biegunów | F1 |
| Dostęp do korków | NIE DOTYCZY |
| Obudowa | - |
| Stopka/mocowanie | - |
| Waga | 2,35kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 151 x 65 x 94 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.