Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:236Ah 12V Akumulator HAZE HZB AGM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator HAZE HZB 12V 236Ah AGM
Parametry techniczne:
| Typ akumulatora: | Akumulator bezobsługowy AGM |
| Kod producenta: | HZB 12-200, HZB 12 - 200 |
| Napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 236Ah |
| Pojemność: | 2832Wh |
| Prąd rozruchowy: | 1670A |
| Wymiary (dł x szer x wys): | 479-520x234-240x220 mm |
| Żywotność: | 12 lat |
| Waga: | 63 kg |
HAZE HZB – 188 Ah pewności, że energia nigdy Cię nie zawiedzie!
Akumulator idealny do pracy buforowej, oferuje także duży prąd rozruchowy 270A oraz szeroki zakres temperaturowy pracy -20st.C do +50st.C.
Seria HZB gwarantuje podwyższoną wydajność przy zastosowaniach wymagających dużego prądu oraz niezwykłą trwałość użytkową potwierdzoną przez liczne kopalnie, stocznie, operatorów telefonii i Internetu już od 2002r.
Zastosowania:
-Systemy UPS
-Systemy alarmowe
-Energetyka
-Automatyka przemysłowa
-Rozruch maszyn
-Systemy nadzoru i nawigacji
-Telekomunikacja
-Systemy energii odnawialnej
-Sprzęt medyczny
-i wiele innych …
Akumulatory AGM HAZE:
Wytwarzane w oparciu o nowoczesną technologię, posiadają elektrolit unieruchomiony w absorpcyjnej macie szklanej (AGM- Absorbent Glass Mat). Wysoka trwałość użytkowa oraz bardzo dobre parametry pracy.
Zalety:
-niższy koszt (12letnia żywotność)
-idealne do zastosowań buforowych i rozruchowych
-w pełni bezobsługowe
-brak szkodliwych oparów kwasu siarkowego
-możliwość pracy w dowolnym położeniu (pion, poziom)
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów, przetwornic, szeroko pojętego sprzętu motoryzacyjnego i fotowoltaicznego. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.