50Ah 450A 12V Akumulator Sebang Japan HN50SB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Sebang 12V 50Ah 450A P+
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 50 Ah |
| Prąd rozruchu | 450 A |
| Długość | 202 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B01 |
| Waga | 12 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | D20 |
Sebang – klasyczna moc, która nie zawodzi!
Wytrzymały akumulator kwasowo-ołowiowy przeznaczony do samochodów osobowych, w szczególności pojazdów azjatyckich w standardzie Japan 50D20L. Model Sebang HN50SB zapewnia stabilne parametry pracy oraz pewny rozruch silnika w różnych warunkach eksploatacji.
Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu sprawdzonych materiałów, akumulator dobrze radzi sobie z wibracjami oraz codziennym użytkowaniem – zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. To praktyczne rozwiązanie dla kierowców, którzy oczekują niezawodności i trwałości w klasycznej technologii kwasowo-ołowiowej.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFG. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Sebang EFB przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulatory Sebang 62Ah. TEST?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.