45Ah 430A 12V Akumulator Sebang Japan HN45SBL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Sebang 12V 45Ah 430A L+
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 45 Ah |
| Prąd rozruchu | 430 A |
| Długość | 232 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Rodzaj biegunów | 3 (cienkie bieguny) |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 11,6 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | B24 |
Sebang – klasyczna moc, która nie zawodzi!
Solidny akumulator kwasowo-ołowiowy przeznaczony do samochodów osobowych, szczególnie pojazdów azjatyckich w standardzie Japan B24JX. Model Sebang HN45SBL zapewnia stabilne parametry pracy oraz pewny rozruch silnika w codziennej eksploatacji – zarówno w ruchu miejskim, jak i na dłuższych trasach.
Dzięki zastosowaniu sprawdzonej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów, akumulator charakteryzuje się dobrą odpornością na wibracje oraz zmienne warunki pracy. To praktyczny wybór dla kierowców, którzy oczekują trwałości i bezproblemowego działania w klasycznej technologii kwasowo-ołowiowej.
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów, w tym również akumulatorów EFG. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory Sebang EFB przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulatory Sebang 62Ah. TEST?
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.