52Ah 12V Akumulator CSB GPL12520
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator CSB GPL12520 12V/52Ah
Parametry techniczne:
| Kod producenta: | GPL12520 |
| Technologia: | VRLA AGM |
| Pojemność: | 52Ah |
| Napięcie: | 12V |
| Długość: | 228 mm |
| Szerokość: | 138 mm |
| Wysokość: | 219 mm |
| Typ złącza: | M6 |
| Waga: | 17,8 kg |
CSB GPL12520 – niezawodne 52 Ah w technologii Long Life!
CSB Battery GPL12520 12V / 52Ah to bezobsługowy akumulator wykonany w technologii AGM (VRLA), zaprojektowany do pracy buforowej i cyklicznej. Seria GPL (General Purpose Long Life) charakteryzuje się wydłużoną żywotnością projektową oraz stabilnymi parametrami w aplikacjach wymagających wysokiej niezawodności zasilania.
Szczelna konstrukcja z zaworami bezpieczeństwa eliminuje ryzyko wycieku elektrolitu i umożliwia montaż w różnych pozycjach (z wyłączeniem pracy „do góry dnem”). Niska rezystancja wewnętrzna zapewnia dobrą wydajność prądową, a technologia AGM zwiększa odporność na wibracje i głębsze rozładowania niż klasyczne konstrukcje kwasowo-ołowiowe z płynnym elektrolitem.
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając akumulatory CSB w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Kwasiak, AGM czy LiFePO4?:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | AGM |
| Pojemność (20h) | 9Ah |
| Prąd rozruchowy [EN] | - |
| Prąd rozruchowy [DIN] | - |
| Prąd rozruchowy [SAE] | - |
| Napięcie | 12V |
| Polaryzacja | - |
| Rodzaj biegunów | F2 |
| Dostęp do korków | NIE DOTYCZY |
| Obudowa | - |
| Stopka/mocowanie | - |
| Waga | 2,6kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.