Statystyki
Produktów:
Kategorii:
Nowości:
Promocje:6250A 12V/24V Jump Starter Boost Max NOCO GB500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jump Starter Boost MAX NOCO GB500 12/24V 6250A
Parametry techniczne:
| Kod produktu: | GB500 |
| Znamionowy prąd szczytowy: | 6250A |
| Napięcie: | 12/24V |
| Temperatura pracy: | -30°C do +50°C |
| Temperatura ładowania: | 0ºC do +40ºC |
| Temperatura przechowywania: | -20ºC do +50ºC (śr. temp.) |
| Micro USB: | 5V 2.1A |
| USB: | 5V 2.1A |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 311x207x162mm |
| Waga: | 8,500 kg |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
NOCO Boost Max– pewny rozruch w każdej sytuacji!
Jump starter NOCO GB500+ Boost Max to nowoczesna generacja mobilnych urządzeń rozruchowych, stworzona z myślą o bardzo wymagających zastosowaniach. Model został zaprojektowany całkowicie od nowa i należy do najbardziej zaawansowanych oraz wydajnych boosterów dostępnych na rynku.
Urządzenie przeznaczone jest do uruchamiania silników benzynowych i Diesla 12V oraz 24V, również w dużych pojazdach ciężarowych i maszynach klasy 8 CE oraz większych.
Boost Max wykorzystuje nowoczesny akumulator litowy, który zapewnia nawet do 400% większą moc przy jednoczesnym zmniejszeniu masy względem tradycyjnych rozwiązań. Booster wyposażono także w opatentowane zabezpieczenie przeciwiskrowe oraz ochronę przed odwrotnym podłączeniem biegunów, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo urządzenie może pełnić funkcję mobilnego źródła zasilania dla różnych urządzeń, takich jak smartfony czy kompresory do pompowania opon.
Najważniejsze cechy:
• wydajny i kompaktowy booster litowy o prądzie rozruchowym 6250A do instalacji 12V i 24V
• zaawansowane zabezpieczenie przeciwiskrowe oraz ochrona przed odwrotną polaryzacją
• możliwość bezpiecznego podłączenia do różnych typów akumulatorów
• funkcja powerbanku do zasilania urządzeń mobilnych i akcesoriów warsztatowych
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając boostery NOCO w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akcesoriów motoryzacyjnych oraz akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Ładowarka NOCO G15000 czy G7200? TEST:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.