28Ah 2400A 12V Akumulator GENESIS G26EP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator GENESIS 12V 28Ah 2400A P+
Parametry techniczne:
| Technologia | AGM VRLA |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 28 Ah |
| Prąd rozruchu | 2400A |
| Długość | 167 mm |
| Szerokość | 176 mm |
| Wysokość | 126 mm |
| Układ biegunów | Prawy plus |
GENESIS – zaprojektowany dla ciągłej pracy!
Dlaczego warto kupić u nas?
Od lat na naszym kanale YouTube mrAkumulator przeprowadzamy testy różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory GENESIS przeszły testy naszego zespołu- zachęcamy do obejrzenia.
Akumulator GENESIS do alarmu, echosondy, zabawki dziecięcej:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.