44Ah 420A 12V Akumulator Fiamm PRO L1B 44P P+ FTP44+N
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Fiamm PRO L1B 44P P+ FTP44+N 44Ah 420A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 44 Ah |
| Prąd rozruchu | 420 A |
| Długość | 207 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Układ biegunów | Prawy Plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B13 |
| Waga | 11 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | L1B |
Fiamm PRO – Kompaktowa moc i niezawodny start w każdych warunkach!
Akumulator Fiamm PRO L1B 44P P+ FTP44+N 44Ah 420A 12V to wysokiej jakości źródło energii przeznaczone dla samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów wymagających niezawodnego rozruchu. Seria PRO zapewnia stabilne parametry pracy, długą żywotność oraz odporność na codzienne obciążenia.
Prąd rozruchowy 420A gwarantuje pewne uruchamianie silnika nawet w trudnych warunkach pogodowych. Model FTP44+N jest bezobsługowy, odporny na wibracje i zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz optymalne działanie instalacji elektrycznej pojazdu.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.