100Ah 870A 12V Akumulator Fiamm PRO L5 100P P+ FTP100+
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Fiamm PRO L5 100P P+ FTP100+ 100Ah 870A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 100 Ah |
| Prąd rozruchu | 870 A |
| Długość | 353 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Układ biegunów | Prawy Plus |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Mocowanie | B13 |
| Waga | 22 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj bloku | L5 |
Fiamm PRO – Wysoka moc i stabilność dla codziennej eksploatacji!
Akumulator Fiamm PRO L5 100P P+ FTP100+ 100Ah 870A 12V to solidne źródło energii przeznaczone do samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych o zwiększonym zapotrzebowaniu na prąd. Seria PRO została zaprojektowana z myślą o niezawodności, trwałości oraz stabilnych parametrach pracy w codziennym użytkowaniu.
Pojemność 100Ah oraz wysoki prąd rozruchowy 870A zapewniają pewne uruchamianie silnika nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz przy większym obciążeniu instalacji elektrycznej. Konstrukcja akumulatora gwarantuje dobrą odporność na wibracje oraz długą żywotność, co przekłada się na bezproblemową eksploatację.
Model FTP100+ jest bezobsługowy, co oznacza brak konieczności uzupełniania elektrolitu, a jego konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem bezpieczeństwa i wydajności.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.