50Ah 400A 12V Akumulator Fiamm BLACK B24JX L+ (M) Fiamm FB50LM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Fiamm BLACK B24JX L+ (M) Fiamm FB50LM 50Ah 400A 12V
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo-ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 50 Ah |
| Prąd rozruchu | 400 A |
| Długość | 237 mm |
| Szerokość | 128 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | B00 |
| Waga | 12 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Rodzaj biegunów | 3 (cienkie bieguny) |
| Rodzaj bloku | B24JX |
Fiamm BLACK – Sprawdzona moc i niezawodny rozruch na co dzień!
Akumulator Fiamm BLACK B24JX L+ (M) FB50LM 50Ah 400A 12V to solidne i ekonomiczne źródło energii przeznaczone do samochodów osobowych o standardowym wyposażeniu elektrycznym. Seria Fiamm BLACK to sprawdzona jakość i niezawodność w codziennej eksploatacji.
Pojemność 50Ah oraz prąd rozruchowy 400A zapewniają pewne uruchamianie silnika w różnych warunkach, zarówno w ruchu miejskim, jak i podczas dłuższych tras. Akumulator został zaprojektowany z myślą o stabilnej pracy i optymalnej wydajności przy umiarkowanym zapotrzebowaniu na energię.
Model FB50LM jest bezobsługowy, co oznacza brak konieczności uzupełniania elektrolitu, a jego konstrukcja gwarantuje odpowiednią odporność na codzienne użytkowanie.
Dlaczego warto kupić u nas?
Na naszym kanał YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości.
Jak wybrać akumulator? Sprawdź trzy najważniejsze parametry przed zakupem:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.