20A 12V Ładowarka automatyczna Stef-Pol EST–520M
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka automatyczna Stef-Pol EST–520M (12V/20A)
Parametry techniczne:
| 230V~ | Napięcie znamionowe zasilania U1 |
| 1A | Prąd znamionowy zasilania I1 |
| 2,5A | Prąd znamionowy bezpiecznika WTA |
| 12V | Napięcie znamionowe wyjściowe U2 |
| 16A | Prąd znamionowy wyjściowy I2 |
| 20A | Prąd szczytowy wyjściowy Is |
| II | Klasa ochronności |
| 14,4V;14,9V;16,0V | Limiter napięcia |
| √ | Start całkowicie rozładowanego akumulatora |
| √ | Regulacja prądu ładowania |
| √ | Zabezpieczenie przed przegrzaniem transformatora |
| √ | Obudowa z metalu |
| 230x240x110 | Wymiar |
| 4,30 kg | Waga |
Specyfikacja:
Zespół Prostownikowy EST – 520M to urządzenie do ładowania akumulatorów bezobsługowych, żelowych, kwasowo-ołowiowych 12V o pojemności 34Ah-200Ah.
Zalety produktu:
- Płynna regulacja prądu ładowania
- Po osiągnięciu końcowego napięcia ładowania nie przerywa pracy podtrzymując napięcie co jest korzystne dla akumulatora
- Spełnia wymagania użytkowników jak i producentów akumulatorów
- Zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem transformatora
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem do biegunów akumulatora
- Metalowa obudowa
Dlaczego warto kupić u nas?
Wybierając produkty naszym sklepie, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości , ale także pewność, że dokonujesz świadomego wyboru. Na naszym kanale YouTube mrAkumulator znajdziesz filmiki z testów różnych akumulatorów, które pokazują ich rzeczywiste osiągi i pomagają lepiej zrozumieć, który model spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli pełny dostęp do rzetelnych informacji i mogli kupować z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do zakupu i odwiedzenia naszego kanału!
Ładowarka STEF-POL. Test i analiza skuteczności ładowania:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Dane techniczne
| Typ | Ładowarka automatyczna |
| Napięcie ładowania | 24V |
| Prąd szczytowy | - |
| Prąd znamionowy | 25A |
| Pobór mocy max. | 730W |
| Regulacja prądu ładowania | Płynna |
| Obudowa | Metal |
| Wspomaganie rozruchu | NIE |
| Waga | 12kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.