5Ah 650A 12V Akumulator EXIDE DUAL Marine&Leisure ER450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator EXIDE DUAL Marine&Leisure 95Ah 650A ER450
Parametry techniczne:
| Technologia | Akumulatory kwasowo ołowiowe |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 95 Ah |
| Prąd rozruchu | 650 A |
| Długość | 306 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Wysokość | 222 mm |
| Układ biegunów | Lewy plus |
| Mocowanie | Korean B1 |
| Waga | 21,70 Kg |
| Bezobsługowy | Tak |
| Watogodzina | 450 Wh |
| Rodzaj biegunów | 1 (standardowe bieguny) |
| Rodzaj bloku | D31X |
Exide Marine & Leisure – energia, która napędza każdą przygodę!
Akumulator Exide ER450 z serii Dual Marine & Leisure to niezawodne źródło energii przeznaczone do zastosowań zarówno w łodziach, kamperach, jak i przy pracy w trybie stacjonarnym. Model ER450 łączy funkcje akumulatora rozruchowego i cyklicznego, co pozwala na uruchamianie silnika oraz zasilanie urządzeń pokładowych w systemach przenośnych i stacjonarnych.
Technologia Dual Marine & Leisure zapewnia wysoką odporność na wibracje i wstrząsy oraz stabilne parametry pracy w każdych warunkach. Dzięki zwiększonej zdolności do pracy cyklicznej, akumulator ER450 idealnie sprawdza się przy częstym rozładowywaniu i ładowaniu, np. podczas rejsów, kempingów lub podróży kamperem.
Model ER450 jest bezobsługowy, odporny na korozję i zapewnia długotrwałe, pewne źródło energii zarówno w zastosowaniach rozruchowych, jak i zasilaniu akcesoriów. To optymalny wybór dla osób, które oczekują uniwersalności i niezawodności w warunkach rekreacyjnych i turystycznych.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nasz kanał YouTube mrAkumulator oferuje filmiki z przeprowadzanych testów różnych modeli akumulatorów. Skrupulatnie analizujemy ich wydajność, trwałość oraz rzeczywiste parametry, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru bez zbędnych obaw. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości. Akumulatory EXIDE przeszły testy naszego zespołu, dlatego polecamy je z pełnym przekonaniem.
Jak odczytać date produkcji akumulatorów EXIDE:
Kupując na swiatakumulatorow.pl zyskujesz:
• Szybką dostawę prosto do Twojego domu
• Fachową obsługę i doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu
• Pewność, że kupujesz produkt, który przeszedł nasze rygorystyczne testy jakości
ZAUFAJ EKSPERTOM I ZAPEWNIJ SWOJEMU POJAZDOWI NAJLEPSZY AKUMULATOR NA RYNKU!
Uwaga - dotyczy zużytego akumulatora!!
Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30zł.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.